Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Modernizacja poprzez przebudowę istniejącego wodociągu wiejskiego Izdebno zaopatrującego wsie Izdebno i Izdebno-Kolonia, gm. Rybczewice

Gmina Rybczewice przypomina, iż w ramach projektu „Modernizacja poprzez przebudowę istniejącego wodociągu wiejskiego Izdebno zaopatrującego wsie Izdebno i Izdebno-Kolonia, gm. Rybczewice” uruchomiony został serwis ICT, za pośrednictwem którego użytkownicy mogą dokonywać transakcji on-line (w tym zawierać umów, sprawdzać odczyty liczników, dokonywać opłat, sprawdzić stan rozliczeń).

Osoby zainteresowane korzystaniem z serwisu ICT, z miejscowości obsługiwanych przez wodociąg IZDEBNO, tj. Izdebno oraz Izdebno Kolonia, proszone są o kontakt z Urzędem Gminy Rybczewice, pok. nr 5, tel. 81 584 44 465, celem otrzymania indywidualnego loginu i hasła do serwisu.

 

 

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,